Švenčionių rajone pasieniečiams įkliuvo du vietiniai gyventojai, gabenę 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

0
19

Vakar vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos pareigūnai Adutiškio prieigose naktinio matymo prietaisu užfiksavo du vyrus. Jie pastebėti maždaug už puskilometrio nuo sienos su Baltarusija nešantys ryšulį.

Į pagalbą pasitelktas tarnybinis vokiečių aviganis Orin. Keturkojis abu pažeidėjus lengvai surado už kelių šimtų metrų nuo Adutiškio plytinčioje pievoje.

30 ir 33 metų Švenčionių rajono gyventojai čia tūnojo tikėdamiesi išvengti sulaikymo.

Netoliese aptiktas ir stačiakampio formos ryšulys, suvyniotas į juodo polietileno plėvelę. Prie jo buvo pritvirtintos savadarbės petnešos.

Ryšulyje rasta 1500 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Taip pat nustatyta, kad vienas iš sulaikytųjų, 30-ies vyras, yra ieškomas kaip vengiantis atlikti karo prievolę.

Už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką Švenčionių rajono gyventojams pradėtos administracinės teisenos. Už tai jiems gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų.

Po apklausos abu vyrai paleisti, jų byla bus nagrinėjama teisme. Karo prievolę vengiančiam atlikti vyrui įteiktas šaukimas atvykti į Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą.

Neteisėtai gabentos cigaretės saugomos Adutiškio pasienio užkardoje.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Parašykite komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

three × three =